Верифікований профіль
9
Місяців досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Експертка з нерухомості у Вінниці та області. Підберу ідеальну оселю саме для вас!
АН Рудий Кіт

Портфоліо реалізованих об’єктів (6)

  • продано
    156 000 $
    2 438 $/м²

    Василя Порика вул., 11

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    64 м²
    1973 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається стоматологія з італійським обладнанням, 64 м², індивідуальне опалення. Приміщення відповідає чинним вимогам. Укомплектована всім необхідним обладнанням для роботи. Є робочий кабінет, стерилізаційна та кімната відпочинку для персоналу. Ідеально підходить як для ведення медичного бізнесу, так і під інші види діяльності. Приміщення готове до роботи!
  • здано
    16 000 грн/міс

    Лялі Ратушної вул., (Будинок)

    1 кімната
    45 / 30 / 15 м²
    поверх 4 з 9
    2 міс. тому
    Квартира зі свіжим ремонтом у новобудові! Вул Майбороди, орієнтир - ЖК Авалон, Палац Школярів. Чудова транспорта розвʼязка, усе необхідне поруч. Індивідуальне газове опалення! 16 000грн + комунальні. Пропозиція від АН Рудий Кіт:)
  • здано
    13 000 грн/міс

    Стельмаха вул., 9

    1 кімната
    33 / 23 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    2 міс. тому
    Чудова квартира на Вишеньці, вул. Стельмаха, зручне розташування. 8/9 поверхів, 33м2, є балкон. Поруч магазини та зупинка транспорту. 13 000грн + комунальні. Пропозиція від АН Рудий Кіт
  • здано
    13 000 грн/міс

    Олега Антонова вул. (Карла Маркса), 13в

    1 кімната
    46 / 34 / 12 м²
    поверх 9 з 12
    2017 рік побудови
    2 міс. тому
    В оренду здається охайна 1-кімнатна квартира з новим ремонтом. ЖК Андорра, 9 поверх з 12, 46м2. Добре розвинена інфраструктура поруч. АН Рудий Кіт, телефонуйте
  • здано
    1 100 $/міс

    Мелодійна

    100 / 85 / 15 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати